נכס עם ממ״ד
1,620,000 ₪

אופקים

נכס עם ממ״ד

דירה

5חדרים
קומה7/9
141מ״ר

בס"ד למכירה דירה 5 חדרים בשכונת חורשת נח, אופקים! יחידת הורים, ממ"ד, מרפסת, מזגן מיני מרכזי, הנמכת תקרה, חניה, קרוב לרכבת על הכביש יציאה באר שבע אופקים. דירה שמורה ומתוחזקת היטב. *למשקיעים אופציה להמשיך חוזה שכירות עם דיירים טובים בראש שקט לטווח ארוך. לרציניים בלבד!!! זו ההזדמנות שלכם לרכוש דירה מהממת בשכונה שקטה ונעימה! אל תפספסו! לפרטים נוספים וסיור בנכס, צרו קשר. *סרטון לצפייה בגלריה

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
130 מ״ר
קומות בבניין
9
חניות
1
מחיר למ"ר
11,489 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?810,000 ₪
1,620,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,164 ‏₪
סה״כ הלוואה‏810,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

54046892פורסם ב28/10/25