בלעדיותמקלט בניין
1,390,000 ₪

שכונה ב'

בלעדיותמקלט בניין

דירה, באר שבע

4חדרים
קומה5/9
110מ״ר

רחוב שמעוני 13 (בניין השייש) דירה מושלמת למשקיעים - נראית מעולה באזור הכי טוב להשקעה בעיר! ובית חם למשפחות 4 חדרים | 110 מ"ר 2 מרפסות (מרפסת שמש 8 מ"ר. מרפסת שירות) מעלית קומה 5 מ 9 חניה בטאבו אופן ספייס גדול: סלון שיוצא אל מרפסת השמש (נוף פתוח), פינת אכל מוגדרת ומטבח חדרי שינה מרווחים ומוארים מושכרת 4,800 ש"ח נטו לחודש!!! בניין השיש המבוקש והמטופח (לא יוצאות דירות)

מ״ר בנוי
87 מ״ר
קומות בבניין
9
חניות
1
מחיר למ"ר
12,636 ₪

• מקלט בבניין
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?695,000 ₪
1,390,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,573 ‏₪
סה״כ הלוואה‏695,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

73329933פורסם ב22/03/26