נכס עם ממ״ד
3,700,000 ₪

ז'בוטינסקי

נכס עם ממ״ד

בית פרטי/ קוטג', המייסדים, קרית מלאכי

6חדרים
קרקע
400מ״ר

למכירה בקריית מלאכי ברחוב ז'בוטינסקי בית פרטי על מגרש של כארבע מאות מטר בנוי כמתיים עשרים מטר חצר היקפית גדולה מרפסת עליונה רחבה ואופציה ליחידת דיור שישה חדרים שניים בקומת הקרקע וארבעה בקומה העליונה שני מטבחים מקלט תקני מחסן חצר מסביב לכל הבית מיקום שקט ואיכותי מתאים למשפחות או להשקעה

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
220 מ״ר
חניות
2
מחיר למ"ר
9,250 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,850,000 ₪
3,700,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏9,510 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,850,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

85239802פורסם ב27/07/25