נכס עם ממ״ד
1,500,000 ₪

יובל

נכס עם ממ״ד

דירה, קרית מנחם בגין, נתיבות

5חדרים
קומה1/3
120מ״ר

חדשה בבלעדיות ! דירה מרווחת עם תכנון מדהים ! יח' הורים מפנקת כיור כפול לכשרות בשר וחלב ממ"ד מרפסת סוכה ! אזור מתחרד אזור מדהים שקרוב לבתי כנסת מקוואות לבתי ספר פארקים גנים ותחבורה ציבורית ועוד ... חייגו עוד היום !

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
120 מ״ר
קומות בבניין
3
חניות
1
מחיר למ"ר
12,500 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?750,000 ₪
1,500,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,855 ‏₪
סה״כ הלוואה‏750,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

45007215פורסם ב16/02/26