נכס עם ממ״ד
3,150,000 ₪

דפנה

נכס עם ממ״ד

גג/ פנטהאוז, סיגליות, באר שבע

5.5חדרים
קומה8/8
320מ״ר

הפנטהאוז הכי יפה בסיגליות למכירה! ברחוב דפנה המבוקש, בשכונת סיגליות החדשה. 5.5 חד', בנוי 160 מ"ר, שתי מרפסות 130+30 מ"ר. כל הבית עם שידרוגי גבס וחשמל, שתי חניות בטאבו, מחסן, מטבח חוץ במרפסת הגדולה ועוד ועוד ועוד כל הבית משודרג במיוחד.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
160 מ״ר
קומות בבניין
8
חניות
2
מחיר למ"ר
9,843 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,575,000 ₪
3,150,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏8,096 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,575,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

46764738פורסם ב24/04/25