בלעדיותנכס עם ממ״ד
2,000,000 ₪

יאשיהו

בלעדיותנכס עם ממ״ד

דו משפחתי, שכונה ו', באר שבע

5חדרים
קרקע
242מ״ר

למכירה בבלעדיות דו משפחתי בוילות מצדה . מצויין ומרווח ברחוב יאשיהו , רחוב שקט ונעים קומה ראשונה חלל ציבורי - סלון פינת אוכל מטבח ומקלט. קומה שניה - 4 חדרי שינה מקלחת ילדים, מרפסת. חייב להימכר פינוי בקיץ

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
152 מ״ר
חניות
ללא
מחיר למ"ר
8,264 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,000,000 ₪
2,000,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,141 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,000,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

68939896פורסם ב20/05/26