נכס עם ממ״ד
2,350,000 ₪

לכיש

נכס עם ממ״ד

טריפלקס, נווה אילן, אשקלון

6חדרים
קומה2/3
220מ״ר

טריפלקס בנווה אילן מחולק ל2 דירות דירה אחת 5 חדרים והדירה השניה 2 חדרים שכיום מושכרת ב3000 לחודש והכל בחוזה אחד הבית מאוד מושקע להביא תבגדים גם היחידה שניה מושקעת איזור מעולה קרוב להכל מרכז העיר

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
170 מ״ר
קומות בבניין
3
חניות
1
מחיר למ"ר
10,681 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,175,000 ₪
2,350,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,040 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,175,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

76211936פורסם ב06/04/25