בלעדיותמקלט בניין
993,000 ₪

שדרות ירושלים

בלעדיותמקלט בניין

דירה, חב"ד, קרית מלאכי

3חדרים
קומה4/4
70מ״ר

בס"ד דירת 3 חדרים פינתית מרווחת ומשופצת מהיסוד! לוקיישן מנצח! מרכז שכונת חב"ד צמוד למוסדות , בתי כנסת חנויות תחבורה ועוד... מושכרת לשוכרים איכותיים 3 כיווני אוויר! מתאימה גם למגורים וגם להשקעה. כל הקודם זוכה.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
70 מ״ר
קומות בבניין
4
חניות
ללא
מחיר למ"ר
14,185 ₪

היסטוריית שווי הנכס

72821032פורסם ב10/05/26