מקלט במרחק 146 מ׳
500,000 ₪

שדרות הרצל

מקלט במרחק 146 מ׳

דירה, דימונה

3חדרים
קומה3/3
70מ״ר

דירה למכירה בדימונה, מסודרת ונעימה מושכרת כיום מתאימה להשקעה

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
70 מ״ר
קומות בבניין
3
חניות
ללא
מחיר למ"ר
7,142 ₪

היסטוריית שווי הנכס

69163682פורסם ב13/05/26