נכס עם ממ״ד
2,230,000 ₪

קונדיטון 11

נכס עם ממ״ד

דירה, עיר היין, אשקלון

5חדרים
קומה6/9
140מ״ר

דירת חמישה חדרים קו ראשון הפונה לכיוון מערב לפארק עיר היין שדרה ירוקה גם מכיוון דרום, עם ג'ני שעשועים לילדים, אין בניין צמוד, הכל פתוח מזגן מיני מרכזי + מזגן עילי בכל חדר מרפסת גדולה פונה לכיוון הפארק עם נוף מדהים חנייה ומחסן מקלחות משודרגות, מטבח גדול פונקציונאלי אנרגיות טובות ואוויר בכל שעות היום! הדירה מושכרת כרגע ב5700ש"ח לחודש

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
124 מ״ר
קומות בבניין
9
חניות
1
מחיר למ"ר
15,928 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,115,000 ₪
2,230,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,732 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,115,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

65957508פורסם ב19/05/26