מקלט בניין
600,000 ₪

המעפיל 1007

מקלט בניין

דירה, הנצחון, דימונה

4חדרים
קומה4/4
70מ״ר

הבניין צמוד למרכז קניות וגני ילדים , מרחק הליכה למרכז מסחרי ובית ספר יסודי בקרבת בתי כנסת ופארק מעבר לכביש

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
70 מ״ר
קומות בבניין
4
חניות
ללא
מחיר למ"ר
8,571 ₪

היסטוריית שווי הנכס

58361862פורסם ב18/05/26