נכס עם ממ״ד
1,130,000 ₪

שדרות יוהנה ז'בוטינסקי 60

נכס עם ממ״ד

דירה, נווה זאב, נאות אילן, באר שבע

3חדרים
קומה15/16
100מ״ר

למכירה בנווה זאב! דירת 3 חדרים. במגדלי יחד המבוקשים! 100 מטר בארנונה! דירה מרווחת וגדולה, סלון ענק, מטבח גדול עם יציאה לחדר שירות. מרפסת 10 מטר הפונה לנוף מהמם ופתוח. חדר שינה גדולה, חדר ממד מרווח במיוחד. בניין מטופח ומסודר ברמת מלון בוטיק! הדירה בקומה 15. בניין בן 16 קומות. 2 דיירים בלבד בקומה! חניה מסודרת תת קרקעית. במרחק הליכה למרכזי חנויות, בנקים, קופת חולים, בתי ספר ועוד.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
100 מ״ר
קומות בבניין
16
חניות
1
מחיר למ"ר
11,300 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?565,000 ₪
1,130,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏2,904 ‏₪
סה״כ הלוואה‏565,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

58053388פורסם ב22/12/25