נכס עם ממ״ד
1,595,000 ₪

לוטם 33

נכס עם ממ״ד

דירה, הפרחים, חריש

4חדרים
קומה5/7
113מ״ר

למכירה בפרוייקט האיכותי של אשדר בשכונת הפרחים , רחוב לוטם 33 . דירת 4 חדרים בעלת תכנון אדריכלי נהדר, רמת גימור מצויינת . הייחודיות של הדירה היא ללא ספק הנוף המרשים שלה . נוף פסטורלי וירוק שלא מוצאים בקלות בעיר :) פונה לכיווני אוויר נהדרים , שקיעות מרהיבות מובטחות מדי ערב :)

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
100 מ״ר
קומות בבניין
7
חניות
1
מחיר למ"ר
14,115 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?797,500 ₪
1,595,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,100 ‏₪
סה״כ הלוואה‏797,500 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

43790856פורסם ב16/11/25