בלעדיותנכס עם ממ״ד
1,270,000 ₪

אריאל שרון

בלעדיותנכס עם ממ״ד

דירה, נווה שרון / שער העיר, נתיבות

3חדרים
קומה4/9
80מ״ר

בשכונה המתפחת ביותר בדרום דירת 3 חדרים מהממת קומה 4 בנוי כ80 מ"ר מרפסת כ 12 מ"ר מחסן צמוד נוף פתוח לתמיד חניה כפולה מזגן עיילי בכל חדר מטבח כשר 2 שירותים + מקלחת בית מדהים להשקעה ומגורים כאחד

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
96 מ״ר
קומות בבניין
9
חניות
2
מחיר למ"ר
15,875 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?635,000 ₪
1,270,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,264 ‏₪
סה״כ הלוואה‏635,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

73288797פורסם ב11/12/25