נכס עם ממ״ד
2,850,000 ₪

סנהדרין

נכס עם ממ״ד

דירה, עליות, רמת גן

4חדרים
קומה5/8
104מ״ר

במיקום מצוין ושקט בבנין מפואר בן כ4 שנים,ברחוב הולנדי ללא מוצא, דירת ארבעה חדרים בקומה גבוהה עם נוף פתוח , סלון גדול, מטבח בנפרד , מרפסת שמש גדולה כ14 מטר ,שלושה כיווני אויר, יושבת על חצי קומה כרגע מושכרת, פינוי גמיש, אטרקטיבית מאוד.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
90 מ״ר
קומות בבניין
8
חניות
1
מחיר למ"ר
27,403 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,425,000 ₪
2,850,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏7,325 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,425,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

46788151פורסם ב10/11/25