נכס עם ממ״ד
1,345,000 ₪1,390,000 ₪

שדרות יוהנה ז'בוטינסקי

נכס עם ממ״ד

דירה, נווה זאב, נאות אילן, באר שבע

4חדרים
קומה7/16
135מ״ר

למכירה, דירת 4 חדרים גדולה ומרווחת בשכונת נווה זאב המבוקשת. מיקום סופר מעולה ואסטרטגי - שקט מצד אחד, מרכזי ונגיש להכל מצד שני. קומה 7 מתוך 15 בניין מטופח ומתוחזק היטב עם 2 מעליות חניה מקורה פרטית מרפסת שמש ממ"ד מחסן פרטי בטאבו קרובה להכל: מרכזי קניות, קופות חולים, פארקים וגינות, בתי ספר וגני ילדים - דירה מושלמת למשפחה שמחפשת איכות חיים, נוחות ומיקום מנצח.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
135 מ״ר
קומות בבניין
16
חניות
1
מחיר למ"ר
9,962 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?672,500 ₪
1,345,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,457 ‏₪
סה״כ הלוואה‏672,500 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

81157614פורסם ב22/01/26