מקלט במרחק 111 מ׳
1,600,000 ₪

חיבת ציון

מקלט במרחק 111 מ׳

דירה, רובע א', אשדוד

4חדרים
קומה1/8
105מ״ר

בס"ד בשיווק בלעדי למביני עניין! שימו לב למכירה ברובע א ברחוב מקסים ושקט 10 דקות הליכה אל הים דירת 4 חדרים מקסימה עם מרפסת מפנקת שפונה לנוף פתוח ללא מחסומים יחידת הורים מטבח מרווח עם אופן ספייס לסלון 2 מעליות בבניין אחת מהן פיקוד שבת מקלט בבניין מטופח וענק מרפסת עם נוף פתוח!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
105 מ״ר
קומות בבניין
8
חניות
ללא
מחיר למ"ר
15,238 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?800,000 ₪
1,600,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,112 ‏₪
סה״כ הלוואה‏800,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

48417973פורסם ב28/05/25