נכס עם ממ״ד
3,580,000 ₪

יצחק נבון

נכס עם ממ״ד

דירה, נאות אריאל שרון, קרית אונו

4חדרים
קומה6/30
114מ״ר

בבלעדיות בפרוייקט אומאמי היוקרתי ! דירת 4 חדרים בבניין חדיש, הכוללת יחידת הורים, מטבח עם אי , ממ"ד ומרפסת שמש לנוף פתוח,ירוק ושקט ! נדיר בשוק ולמזדרזים ! בקרבת הפארק ומוסדות החינוך. לובי מפואר. בקרבת היציאות מהעיר לכל צירי התנועה .תחנת רכבת הקו הסגול תהיה בכניסה לשכונה. כולל חניה תת קרקעית ומחסן. איכלוס 9/2026 !

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
קומות בבניין
30
חניות
1
מחיר למ"ר
31,403 ₪
תאריך כניסה
01/09/26

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,790,000 ₪
3,580,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏9,202 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,790,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

81133312פורסם ב30/12/25