מקלט במרחק 14 מ׳
1,050,000 ₪

עדולם

מקלט במרחק 14 מ׳

דירה, בית שאן

5חדרים
קומה1/4
126מ״ר

-5 חדרים (4 חדרי שינה)+מרפסת. -דירה, קומה ראשונה (ניתן לעשות כניסה בנפרד מהקומת קרקע). -126 מ'ר. -בניין שצמוד לפארק גדול ופתוח עם כיווני אוויר. -מרפסת פרטית פינתית שצופה לפארק. -שירותים ומקלחת בנפרד. -מחסן פרטי בקומת קרקע. -שירותים ומקלחת לאחר שיפוץ יסודי+צנרת בכל הבית!!!!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
קומות בבניין
4
חניות
ללא
מחיר למ"ר
8,333 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?525,000 ₪
1,050,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏2,699 ‏₪
סה״כ הלוואה‏525,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

83340294פורסם ב15/05/26