נכס עם ממ״ד
4,490,000 ₪

נווה אמירים

נכס עם ממ״ד

דירה, הרצליה

5חדרים
קומה8/18
150מ״ר

*חדשה למכירה בנווה אמירים בבניין הכי מבוקש בשכונה* דירת 5 חדרים מהממת משופצת + פינת משפחה כ-130מ"ר +מרפסת שמש כיפית עם נוף פתוח, ממ"ד ויחידת הורים מפנקת! שתי חניות אחת תת קרקעית, השניה חיצונית ומחסן בטאבו! שלושה כיווני אוויר (מערב, צפון ומזרח) בניין מטופח ומסודר עם שומר בכניסה, פיר אשפה בקומה, שתי מעליות, בקרבה למוסדות החינוך, הקאנטרי השכונתי ומגרשי הטניס.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
150 מ״ר
קומות בבניין
18
חניות
2
מחיר למ"ר
29,933 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,245,000 ₪
4,490,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏11,540 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,245,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

43347504פורסם ב01/04/24