מקלט בניין
2,400,000 ₪

דליה 4

מקלט בניין

דירה, קרית גנים, ראשון לציון

3.5חדרים
קומה3/4
86מ״ר

נכס שמור מאוד, שטח בנוי 86 מ"ר + 9 מ"ר מרפסת שמש, שירותים כפולים, מרפסת שירות, כניסה רחבה לחדר האמבטיה -מותאמת לכיסא גלגלים.

פירוט ריהוט:
ארונות ופרקט בחדרי השינה, מזגן בכל חדר, במטבח ארונות תחתיים ועיליים בציפוי עץ.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
קומות בבניין
4
חניות
1
מחיר למ"ר
27,906 ₪

• מקלט בבניין
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,200,000 ₪
2,400,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,169 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,200,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

88435418פורסם ב14/05/26