נכס עם ממ״ד
3,200,000 ₪

מקסיקו

נכס עם ממ״ד

גג/ פנטהאוז, ירושלים

4חדרים
קומה7/7
80מ״ר

למכירה - מיני פנטהאוז יפיפה ומעוצב אדריכלית! במיקום מצוין, דירה מרווחת בת 4 חדרים עם שתי מרפסות ענקיות הפונות לנוף פתוח ויפיפה. הנכס תוכנן ועוצב ברמה גבוהה במיוחד, עם דגש על פרטים מוקפדים וניצול מיטבי של החלל. הבניין עבר התחדשות עירונית וכולל מעלית, חניה פרטית ומחסן.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
80 מ״ר
קומות בבניין
7
חניות
ללא
מחיר למ"ר
40,000 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,600,000 ₪
3,200,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏8,225 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,600,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

51395210פורסם ב30/10/25