מקלט בניין
945,000 ₪

צה"ל

מקלט בניין

דירה, המיסדים, כרמיאל

3חדרים
קומה2/4
74מ״ר

מהדירה נשקף נוף פתוח ליער מכל החלונות. הדירה מושכרת כיום, והדייר מעוניין להישאר. מיקום מרכזי - קרובה למרכז קניות, מוסדות חינוך, קופות חולים ולתחבורה ציבורית. מתאימה מאוד למשקיעים.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
קומות בבניין
4
חניות
ללא
מחיר למ"ר
12,770 ₪

היסטוריית שווי הנכס

46677114פורסם ב20/05/26