בלעדיותנכס עם ממ״ד
2,185,000 ₪2,270,000 ₪

תרנ"א 30

בלעדיותנכס עם ממ״ד

דירה, מרכז העיר, חדרה

5חדרים
קומה5/8
128מ״ר

למכירה במרכז העיר השקט רחוב תרנ"א 5 חדרים רחבה בקומה ה5 הערך מוסף של הדירה שהיא עורפית למי שמחפש את השקט הכולל ממד מחסן וחניה משודרגת מטבח מנגר מסודרת פינוי גמיש היחידת הורים מופרדת משאר חלל המגורים. אין מחיר כזה בכל חדרה עדכון מחיר חם!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
128 מ״ר
קומות בבניין
8
חניות
ללא
מחיר למ"ר
17,070 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,092,500 ₪
2,185,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,616 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,092,500 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

45978580פורסם ב22/03/26