מקלט במרחק 128 מ׳
2,200,000 ₪

טרומפלדור

מקלט במרחק 128 מ׳

מגרשים, נווה רמז, זכרון יעקב

קרקע
250מ״ר

הזדמנות נדירה בלב זכרון יעקב! למכירה במגרש 250 מ"ר בשכונת נווה רמז המבוקשת. עם זכויות בנייה של 168 מ"ר, זה הזמן להפסיק לחלום ולהתחיל לתכנן את בית החלומות שלכם במיקום מושלם למשפחות. השכונה מאופיינת באווירה קהילתית, קרבה למוסדות חינוך מובילים ונגישות מעולה. המגרש מוצע במחיר חד פעמי שלא יחזור. הזדמנות השקעה או מגורים יוצאת דופן במושבה.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מ״ר בנוי
250 מ״ר
חניות
ללא
מחיר למ"ר
8,800 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,100,000 ₪
2,200,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,655 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,100,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

43027697פורסם ב26/01/26