מקלט במרחק 230 מ׳
730,000 ₪

אליעזר מילרוד

מקלט במרחק 230 מ׳

דירה, שקמים ואגמים, אשקלון

2חדרים
קומה1/3
50מ״ר

דירה שמורה מטבח, שירותים וריצוף הוחלפו

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
קומות בבניין
3
חניות
ללא
מחיר למ"ר
14,600 ₪

היסטוריית שווי הנכס

71766008פורסם ב10/05/26