נכס עם ממ״ד
2,150,000 ₪

זכרון יעקב

נכס עם ממ״ד

דירה

4חדרים
קומה4/6
114מ״ר

למכירה בבלעדיות לכניסה מיידית! דירת 4 חדרים כ 114 מ"ר, עם מרפסת ונוף מדהים מיקום מנצח ונוחות מירבית. אזור שקט ומרכזי, קרוב למדרחוב ליד סופר, קאנטרי וקופ"ח. הדירה מרווחת, מוארת ומתוכננת היטב, סלון גדול, ממ"ד ויחידת הורים פרטית, מטבח פרקטי עם כיריים חשמליות, ומקלחת נוספת לילדים. כוללת מחסן וחניה בטאבו עם הכנה לרכב חשמלי. התמונות להמחשה !! הדירה ריקה והתמונות ממחישות את הפוטנציאל שמעון דדון נכסים

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
100 מ״ר
קומות בבניין
6
חניות
1
מחיר למ"ר
18,859 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,075,000 ₪
2,150,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,526 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,075,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

61512125פורסם ב22/01/26