נכס עם ממ״ד
2,050,000 ₪

תשבי 11

נכס עם ממ״ד

דירה, התקוה, בית יעקב, נווה צה"ל, תל אביב יפו

3חדרים
קומה2/2
55מ״ר

למכירה דירה למגורים השקעה בתל-אביב . דירת 3 חדרים מסודרת ויפה בקומת שנייה מעל קומת קרקע. חדר כביסה, מזגן בכל חדר. כ-55 מ"ר + גג ( יש הסכם שיתוף בין השכנים) מושכרת מספר שנים לאותם השוכרים ב-4800 ש"ח בניין מתוחזק ומסודר עם כניסה נפרדת (עבר שיפוץ ב-200,000 ש"ח בפיקוח עיריית ת"א ) קרוב לשוק ורכבת ההגנה. פוטנציאל גבוה מאוד לרה-פרצלציה ופינוי בינוי בעתיד ( לא בשבת)

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
55 מ״ר
קומות בבניין
2
חניות
ללא
מחיר למ"ר
37,272 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,025,000 ₪
2,050,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,269 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,025,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

76911243פורסם ב19/05/26