מקלט בניין
660,000 ₪

ביל"ו 22

מקלט בניין

דירה, יל"ג, חיפה

3חדרים
קרקע
65מ״ר

דירה מחולקת, קומת כניסה, מקלט צמוד, מרוהטת, דירה שקטה במצב מצויין, במיקום אסטרטגי מושלם למגורים ולהשקעה, מושכרת. מחיר מציאה נדיר!!

פירוט ריהוט:
ריהוט מלא בשתי היחידות, מעוצב ומותאם במיוחד בהתאם לביקוש של הדיירים באזור.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
65 מ״ר
קומות בבניין
3
חניות
ללא
מחיר למ"ר
10,153 ₪

היסטוריית שווי הנכס

44034176פורסם ב14/05/26