מקלט בניין
995,000 ₪

באר שבע

מקלט בניין

דירה

4חדרים
קומה1/8
88מ״ר

בס"ד למכירה דירה בשכונה ה" מול הגרנד הקניון ביקוש גבוה דירה משופצת מהיסוד מושכרת שנה שלישית ב 3500 מתאימה להשקעה ולמגורים בניין עם ועד מסודר נקי ומטופח השוכרים מעוניינים להמשיך שכירות וכמובן יש אופציה גם לסיים שכירות לתאום סיור תיווך פליקס השקעות קניה\מכירה\השכרה\ליווי משקיעים\חלוקה ל י"ח דיור\ שיפוצים כליים

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
88 מ״ר
קומות בבניין
8
חניות
1
מחיר למ"ר
11,306 ₪

היסטוריית שווי הנכס

43318735פורסם ב17/05/26