נכס עם ממ״ד
3,880,000 ₪

המיתר

נכס עם ממ״ד

גג/ פנטהאוז, הדר גנים, פתח תקווה

5חדרים
קומה1/2
213מ״ר

נכס מספר: 64617, למכירה דירת גג חלומית בהדר גנים ברחוב המיתר המבוקש מוצעת למכירה דירת גג יהודיית מרווחת ומוארת 5 חדרים גדולים כולל ממ"ד כ 130 מ"ר בנוי + גג פרטי ענק של כ–80 מ"ר נוף ירוק ואווירה שקטה נגישות מהירה לכביש 40 קרוב לבתי ספר פארקים גנים ומרכזי קניות דירה נדירה בשוק אל תחמיצו בלעדי לדירות גואטה קונים נכון מוכרים חכם

פירוט ריהוט:
מוכר/קונה נכס.? לקבלת סקירת שוק ייעוץ וליווי מקצועי ללא ההתחייבות צרו קשר עכשיו בקי תיווך דירות גואטה מוניטין מאז 1963 בעל רישיון תיווך ממשרד המשפטים 3145176

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
קומות בבניין
2
חניות
1
מחיר למ"ר
18,215 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,940,000 ₪
3,880,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏9,973 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,940,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

54515640פורסם ב03/11/25