נכס עם ממ״ד
1,600,000 ₪

מעלות חברון 1

נכס עם ממ״ד

דירה, קרית ארבע, קרית ארבע

4חדרים
קומה1/6
102מ״ר

דירת 4 חדרים בשכונת המדורגים נופי כרמים בקרית ארבע. -מטבח משודרג -מזגנים -מערכת חימום -מרפסת סוכה 10 מ"ר -ממ"ד - יחידת הורים שכונת עם אווירה חמה ומשפתית, גני ילדים, בית כנסת ומרכז מסחרי במרחק הליכה!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
קומות בבניין
6
חניות
ללא
מחיר למ"ר
15,686 ₪

• מטבח כשר
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?800,000 ₪
1,600,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,112 ‏₪
סה״כ הלוואה‏800,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

55882513פורסם ב20/05/26