מקלט במרחק 222 מ׳
1,295,000 ₪

דפנה 46

מקלט במרחק 222 מ׳

דירה, מרכז העיר, סביניה, הוותיקה, קרית ביאליק

3חדרים
קומה3/4
75מ״ר

השקעה חכמה בקריית ביאליק עם עתיד מבטיח! דירת 3 חדרים משופצת ומרווחת כ - 75 מ"ר . קומה 3/4 . במיקום נגיש ומבוקש! מושכרת ב - 3800 ש"ח לחודש. כניסה מיידית . חתומה על פינוי בינוי מתקדם עם הערת אזהרה בטאבו . נכס המשלב תשואה שוטפת מהיות הראשון ופוטנציאל השבחה משמעותי בעתיד! מקלט בבניין !

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
75 מ״ר
קומות בבניין
4
חניות
ללא
מחיר למ"ר
17,266 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?647,500 ₪
1,295,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,328 ‏₪
סה״כ הלוואה‏647,500 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

48362672פורסם ב16/02/26