בלעדיותנכס עם ממ״ד
2,450,000 ₪

אשכולית

בלעדיותנכס עם ממ״ד

דירה, נווה פרדסים, פרדס חנה כרכור

5חדרים
קומה9/15
128מ״ר

נכס מספר: 17022, דירות כאלה לא נשארות הרבה זמן על המדף! בפרויקט הכי מבוקש "פרדיסו" בנווה פרדסים מוצעת למכירה דירת 5 חדרים מרווחת, מעוצבת ומלאת אור! מרפסת שמש מערבית עם נוף פתוח מושלם לשקיעות' מטבח גדול ומפנק לבישול ולאירוח, יחידת הורים מרווחת ונעימה, חימום מים בגז, מחסן צמוד לנוחות מקסימלית וחניה בטאבו. נגישות מקסימלית, סמוך למרכז מסחרי, גן ציבורי, מוסדות חינוך, תחבורה ציבורית ורכבת

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
קומות בבניין
15
חניות
1
מחיר למ"ר
19,140 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,225,000 ₪
2,450,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,297 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,225,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

87113163פורסם ב02/02/26