בלעדיותמקלט במרחק 85 מ׳
1,250,000 ₪

דרך הטכניון

בלעדיותמקלט במרחק 85 מ׳

דירה, בן דור, נשר

3חדרים
קומה1/6
70מ״ר

הזדמנות נדירה להשקעה ולמגורים-נשר, דרך הטכניון. דירת 3 חד' כ-70 מ"ר במרחק הליכה מהטכניון- ביקוש שיא לשכירות! במתחם פינוי- בינוי מתקדם, יזם מוביל- שרביב עם רוב חתימות, שכירות עוברת- נכס מניב כבר מהיום, פוטנציאל השבחה משמעותי עם קידום הפרויקט, מתאימה למשקיעים/מגורים/סטודנטים.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
קומות בבניין
6
חניות
ללא
מחיר למ"ר
17,857 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?625,000 ₪
1,250,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,213 ‏₪
סה״כ הלוואה‏625,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

43387908פורסם ב30/12/25