נכס עם ממ״ד
2,125,000 ₪

האמוראים 9

נכס עם ממ״ד

דירה, נאות בגין, לב יבנה, יבנה

4חדרים
קומה6/9
105מ״ר

דירת 4 חד' מלאה באנרגיות מתאימה למגורים כיום משמשת להשקעה! היסטוריה של שוכרים לתקופות ארוכות. דירה מרווחת ומוארת כיווני אוויר דרום מערב. סלון מרווח חדרים מרווחים מצויידים בפרקט. בניין מטופח מיקום מעולה ומדרש קרוב להכל ושקט עסקת זהב

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
100 מ״ר
קומות בבניין
9
חניות
1
מחיר למ"ר
20,238 ₪
תאריך כניסה
23/03/26

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,062,500 ₪
2,125,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,462 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,062,500 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

53437008פורסם ב22/12/25