מקלט במרחק 74 מ׳
1,820,000 ₪

עוזיאל

מקלט במרחק 74 מ׳

דירה, נגבה, רמת גן

3חדרים
קומה1/1
60מ״ר

במיקום מצוין ושקט בגבול עם גבעתיים, פונה לירוק עם שלושה כיווני אויר, שני חדרי שרותים ושתי מקלחות , מחסן בתוך הנכס, בבנין עם שתי כניסות שבכל כניסה יש רק ארבעה דיירים , הדירה בקומה ראשונה מעל הקרקע ואחרונה ,בתהליך של פינוי בינוי מתחמי עם חברה מוכרת אטרקטיבית מאוד למהירי החלטה.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
60 מ״ר
קומות בבניין
1
חניות
ללא
מחיר למ"ר
30,333 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?910,000 ₪
1,820,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,678 ‏₪
סה״כ הלוואה‏910,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

53322635פורסם ב07/12/25