בלעדיותמקלט במרחק 108 מ׳
1,850,000 ₪

הכלניות

בלעדיותמקלט במרחק 108 מ׳

דירה, רכסים, רכסים

6חדרים
קומה1/2
133מ״ר

דירת 2 מפלסים מהמממת משופצת מעוצבת מוארת ומאווררת. קומה ראשונה 3 חדרים פלוס שירותים מקלחת וחדר שירות. שתי כניסות נפרדות מתאימה למשקעים ולמשפרי דיור למשפחה גדולה ועוד... קומה 1- 3 חדרים מטבח פלוס מקלחת ושירותים כפולים. קרובה מאוד לסופר "יש" לתחב"צ ועוד...

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
קומות בבניין
2
חניות
ללא
מחיר למ"ר
13,909 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?925,000 ₪
1,850,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,755 ‏₪
סה״כ הלוואה‏925,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

81139527פורסם ב30/05/24