מקלט במרחק 731 מ׳
1,990,000 ₪

צבי פרנק

מקלט במרחק 731 מ׳

דירה, רמב"ם, ראשון לציון

4חדרים
קומה2/7
100מ״ר

במרכז הוותיק של העיר ראשון, בבניין לאחר שיפוץ חיצוני ופנימי עם בעלי דירות שמאוד שומרים על הבניין, דירת 4חדרים גדולה שעברה ריענון, החליפו את כל האלומיניום בדירה לזכוכית טריפלקס עמידה לרעש ואת המטבח. הדירה במצב מעולה ראויה למגורים ולכניסה מיידית, הכוללת יחידת הורים, וחניה בטאבו. לדירה כיווני אוויר צפון (מהסלון) ומערב, פונה לחזית הבניין.

פירוט ריהוט:
ארונות מטבח, ארונות קיר, ארונות בחדרי הרחצה, ו-2 מזנונים בסלון

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
100 מ״ר
קומות בבניין
7
חניות
1
מחיר למ"ר
19,900 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?995,000 ₪
1,990,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,115 ‏₪
סה״כ הלוואה‏995,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

75622404פורסם ב01/09/24