מקלט במרחק 254 מ׳
6,000,000 ₪

פרדס הגדוד

מקלט במרחק 254 מ׳

בית פרטי/ קוטג', נתניה

7חדרים
קרקע
270מ״ר

למכירה בבלעדיות ע"י האחים סיני - בהזדמנות חד פעמית !!! במיקום הכי מבוקש בצפון העיר, ממש בכניסה לאביחיל. הבניה בעיצומה ! שימו לב לנתונים. 270/250 מ"ר. יחידת דיור שתניב לכם הכנסה חודשית עם כניסה נפרדת. 7 חדרים. תכנון מצוין, איזור שקט ומבוקש למשפחות... הזדמנות לקנות בית לכל החיים. בתים למכירה בצפון העיר זה האחים סיני בלבדדדד !

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
270 מ״ר
חניות
2
מחיר למ"ר
22,222 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?3,000,000 ₪
6,000,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏15,422 ‏₪
סה״כ הלוואה‏3,000,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

62070435פורסם ב15/06/25