מקלט במרחק 246 מ׳
2,570,000 ₪

מרכז

מקלט במרחק 246 מ׳

דירה, הרצליה

3חדרים
קומה5/5
85מ״ר

במיקום מרכזי במרחק הליכה למרכז העיר, למכירה דירת 3 חדרים כ85 מ"ר המציעה שילוב מושלם של מרחב ועיצוב. חלל אירוח ענקי ומואר שנותן תחושת מרחב יוצאת דופן. הדירה משופצת מהיסוד ומעוצבת בטעם טוב. רק להביא מזוודות ולהיכנס. קומה 5+מעלית ללא שכנים מעל הראש! יש מקלט גדול בבניין. נכס שקט ועורפי עם הרבה אוויר ואור טבעי. בתהליך פינוי בינוי מול דימרי. לפרטים נוספים ותיאום ביקור חייגו עכשיו.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
85 מ״ר
קומות בבניין
5
חניות
ללא
מחיר למ"ר
30,235 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,285,000 ₪
2,570,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,606 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,285,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

51901052פורסם ב18/01/26