נכס עם ממ״ד
2,180,000 ₪

שדרות קרן הידידות 11

נכס עם ממ״ד

דירה, גבעת הסביונים, קרית מלאכי

4חדרים
קומה1/2
111מ״ר

דירה בבניין בוטיק בגבעת הסביונים בקרן הידידות מושקעת מאוד מטבח ברמה גבוה כל הבית משודרג מזגן מיני מרכזי ומזגן בכל חדר הכל שליטה מרחוק באפליקציה יחידת הורים ענקית מקלחות מושקעות עם מקלחונים חדרון גדול לחדר כביסה הנכס מושקע ברמה

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
104 מ״ר
קומות בבניין
2
חניות
1
מחיר למ"ר
19,639 ₪

• מטבח כשר
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,090,000 ₪
2,180,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,603 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,090,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

63094446פורסם ב11/05/26