בלעדיותנכס עם ממ״ד
2,290,000 ₪

מנחם בגין 36

בלעדיותנכס עם ממ״ד

דירה, נווה גנים, קרית מוצקין

5חדרים
קומה3/9
132מ״ר

למכירה בהזדמנות במיקום מרכזי אך שקט בשכונת נווה גנים המבוקשת!! בבניין מטופח ומתוחזק בן 9 קומות הכולל 2 מעליות, דירת 5 חדרים מרווחת ומתוכננת היטב הכוללת יחידת הורים עם מקלחת ושירותים וחדר ארונות, ממ"ד, מרפסת לנוף פתוח, נגישה לנכים. דירה צפון מערבית, מחסן וחניה פרטיים בטאבו. נכס בקרבת מרכז מסחרי, מוסדות חינוך ורפואה. נגישה לתחבורה ציבורית. מהרו להתרשם!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
קומות בבניין
9
חניות
1
מחיר למ"ר
17,348 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,145,000 ₪
2,290,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,886 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,145,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

45711945פורסם ב09/12/25