מקלט במרחק 104 מ׳
2,890,000 ₪

שמואל הנגיד 22

מקלט במרחק 104 מ׳

דירה, גרין ועם, חולון

4חדרים
קומה1/5
90מ״ר

בניין בוטיק חדש בן 3 שנים, בניין מטופח. מנוהל ע"י חברת ניהול . דירה חזית שטופת שמש. מיקום מעולה ושקט. קרוב למרכז . קרוב ליציאה מהעיר . קרוב לצומת חולון . בקרבת בי"ס גני ילדים ביכנ"ס וקופ"ח . נגיש לתחבורה ציבורית . קרוב לתחנה הירוקה של הרכבת הקלה . קרוב לתיאטרון

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
קומות בבניין
5
חניות
1
מחיר למ"ר
32,111 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,445,000 ₪
2,890,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏7,428 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,445,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

79438669פורסם ב20/02/25