נכס עם ממ״ד
3,370,000 ₪

שמאי 3

נכס עם ממ״ד

דירה, הרצליה

4חדרים
קומה2/6
120מ״ר

בבנייה בפרויקט שמאי 3 הרצליה ברחוב שקט הנגיש ליציאות מהעיר בבניין בוטיק יוקרתי עם 2 מעליות לובי מפואר ומרתף חניות דירת 4 חדרים ענקית 108 מרפסת 12! לפרטים נוספים צרו קשר עם אבי דלח או לנה חרפקובסקי מלוטוס נדל"ן הרצליה

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
108 מ״ר
קומות בבניין
6
חניות
1
מחיר למ"ר
28,083 ₪
תאריך כניסה
30/10/26

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,685,000 ₪
3,370,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏8,662 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,685,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

74880484פורסם ב10/04/24