מקלט במרחק 187 מ׳
2,040,000 ₪2,090,000 ₪

עין גנים

מקלט במרחק 187 מ׳

דירה, עין גנים, פתח תקווה

4חדרים
קומה4/6
100מ״ר

למכירה בבלעדיות!!! בשכונת עין גנים המבוקשת, דירת 4 חדרים כ-100 מטר משופצת. בניין מטופח ומסודר עם מעלית. חניה מקורה בטאבו,יחידת הורים. מזגן בכל חדר ובסלון,דוד שמש. קיים מקלט תת קרקעי מסודר ותיקני. מיקום נהדר בקרבת בתי ספר,גני ילדים, גינות משחקים,תחבורה ציבורית וסופר.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
100 מ״ר
קומות בבניין
6
חניות
1
מחיר למ"ר
20,400 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,020,000 ₪
2,040,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,243 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,020,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

89237751פורסם ב23/12/25