בלעדיותנכס עם ממ״ד
3,750,000 ₪

שדרות ירושלים 48

בלעדיותנכס עם ממ״ד

דירה, תל אביב יפו

4חדרים
קומה4/6
90מ״ר

אכלוס מיידי! דירת 4 חדרים 90 מ"ר מרווחת ומוארת בפרויקט Jaffa Courtyard, קומפלקס יוקרה מרהיב בסמטאות שוק הפשפשים. נבנה סביב חצר יפואית קסומה, במרחק הליכה קצר מחוף הים ודקת הליכה ממתחם הבילוי של שוק הפשפשים.

מ״ר בנוי
90 מ״ר
קומות בבניין
6
חניות
ללא
מחיר למ"ר
41,666 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,875,000 ₪
3,750,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏9,638 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,875,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

73604363פורסם ב05/04/26