מקלט במרחק 201 מ׳
450,000 ₪

מרכז העיר

מקלט במרחק 201 מ׳

דירה, בית שאן

3חדרים
קומה4/4
61מ״ר

דירה באיזור ממש טוב 3 חדרים עסקת שלא רואים כל יום 3 כיווני אוויר זכויות בניה נוספות פרטים נוספים וקביעת סיור בטלפון

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
דרוש שיפוץ
קומות בבניין
4
חניות
ללא
מחיר למ"ר
7,377 ₪

היסטוריית שווי הנכס

57502652פורסם ב24/05/26