נכס עם ממ״ד
19,500,000 ₪

כוכב הצפון

נכס עם ממ״ד

דופלקס, תל אביב יפו

6חדרים
קומה19/25
270מ״ר

למכירה בכוכב הצפון - בפרויקט חוות גורדון - דופלקס מרהיב - 6-חדרים ,200 מר נטו+70 מר מרפסת שמש עם נוף פתוח לים וכל תל אביב! + מטבח חוץ מושקע ,גאקוזי חיצוני. פרקטים בחדרים,בית חכם,מאסטר גדול. כולל 2 חניות תת קרקעיות ומחסן . לפרטים נוספים גיא יעקובי

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
270 מ״ר
קומות בבניין
25
חניות
2
מחיר למ"ר
72,222 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?9,750,000 ₪
19,500,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏50,120 ‏₪
סה״כ הלוואה‏9,750,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

65323862פורסם ב27/09/24