נכס עם ממ״ד
6,750,000 ₪

מתחם 11

נכס עם ממ״ד

בית פרטי/ קוטג', הוד השרון

6.5חדרים
קרקע
220מ״ר

חדש!! למכירה!! בהוד השרון!! בגלגל המזלות המבוקש - בשכונה שקטה וקהילתית! בית פרטי 6.5 חד' - משופצת עם אינסטלציה חדישה 220 מ"ר בנוי | 270 מגרש 4 שירותים (3 מלאים) מאסטר הורים ומרתף כיחידה! מלא אחסון חניה כפולה גינה גדולה ומטופחת - מלא ירוק מכל פינה תבואו להתאהב!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
220 מ״ר
חניות
2
מחיר למ"ר
30,681 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?3,375,000 ₪
6,750,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏17,349 ‏₪
סה״כ הלוואה‏3,375,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

71563657פורסם ב21/05/26